Galaxy S4'ün Tanıtımı İçin İnsanlar Times Meydanına Çağrılıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy S4’ün Tanıtımı İçin İnsanlar Times Meydanına Çağrılıyor

Can Devecioğlu
tarafından 28 Şubat 2013 Perşembe
Android dünyasının merakla beklenen muhtemel bir sonraki popüler cihazı Samsung Galaxy S4, 14 Martta düzenlenecek olan Unpacked 2013 etkinliğinde tanıtılacak.
 

Son yıllarda mobil sektörün en iddiları firmalarından biri haline gelen Samsung, bir sonraki akıllı telefonu Galaxy S4’ün tanıtımını 14 Mart’ta düzenleyeceğini daha önce duyurmuştu. Bu hafta içerisinde Samsung Galaxy S4 Çıkış Tarihi Belli Oldu başlıklı haberimizde Samsung Unpacked 2013 etkiliğinden bahsederek bu etkinlikte Galaxy S4’ün duyurulacağını sizlere aktarmıştık. Bugün ise Samsung Mobile’ın resmi Twitter sayfasında paylaşılan bir görselde Galaxy S4’ün bu etkinlikte tanıtılacağı Samsung tarafından resmen doğrulanmış oldu.

Galaxy serisi ürün modeli içerisinde daha önce Galaxy S, Galaxy S II ve Galaxy S III ürünleri ile ulaşılması zor satış rekorlarına imza atan Samsung, Twitter sayfası üzerinden paylaştığı görselde 4. nesil Galaxy akıllı telefonundan bahsediyor. “4. nesil Galaxy’ye hazır olun.” sloganıyla akıllara Galaxy S IV isimli yeni akıllı telefonunu getiren Samsung’un yeni cihazına ilişkin şimdiye kadar hiçbir görsel basına sızmadı. Apple’ın iPhone 5 ve HTC’nin HTC One modellerinden sonra piyasaya çıkacak olan Galaxy S4’ün tasarımı ve teknik özellikleri merakla bekleniyor.

Afişte insanlar ünlü Times Meydanı’na davet edilirken düzenlenecek olan etkinliğin canlı olarak Times Meydanı’ndaki deve ekranlardan paylaşılacağı düşünülüyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons