Galaxy S5 Kendi Kendine Yandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy S5 Kendi Kendine Yandı

Ufuk Atılgan
tarafından 8 Mart 2015 Pazar
Samsung'un artık yerini Galaxy S6'ya devrettiği amiral gemi modeli Galaxy S5'in durduk yere alev aldığı iddia ediliyor. Olay ile ilgili detaylar haberimizde.
 

Teknolojiyi artık hayatımızın her alanında kullanıyoruz. En fazla kullandığımız cihazlar arasında ise akıllı telefonlarımız yer alıyor.

Herkesin elinde olan akıllı telefonlar gündelik hayatlarımızı kolaylaştırırken aynı zamanda riske de atabiliyor. Akıllı telefonların patlaması haberlerini binlerce kere duymuştuk.

Jihend isimli Reddit üyesinin anlattığı olaya göre, borçları hala bitmeyen Galaxy S5 telefonunun yandığı yönünde.

Jihend olayı şöyle anlatıyor, “T-Mobile’a hala 400 dolar borcum var. Yemek için dışarı çıkarken telefonumu masanın üzerine bırakmıştım. Döndüğüm zaman yanık kokusu alarak odaya koştum. Yanan şeyin telefonum olduğunu görünce üzerine su dökerek söndürdüm.”

Olayı yaşayan kullanıcı ayrıca herhangi bir kaçak batarya ya da şarj aleti kullanmadığını da sözlerine ekliyor. T-Mobile ise Galaxy S5’in alev almasıyla ilgili detaylı bir araştırma başlattı.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons