Galaxy S6 için Yeni Kamera Özellikleri Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy S6 için Yeni Kamera Özellikleri Geliyor

Ufuk Atılgan
tarafından 7 Mayıs 2015 Perşembe
Samsung'un Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge cihazları için üzerinde çalıştığı Android 5.1 Lollipop güncellemesi beraberinde yeni kamera özelliklerini de kullanıcılara getirecek.
 

Google firmasının Android Lollipop sürümüne eklediği Google Camera API’ları ile birlikte artık kameraların perde hızı değişirken, RAW formatında fotoğraf çekebilmek de kullanıcılara sunuluyordu.

LG G4 modelinin de tanıtılması ile birlikte manuel çekim modu, perde hızı ve RAW formatlı çekim özellikleri yavaş yavaş tüm firmalar tarafından cihazlara entegre edilmeye başladı.

RAW formatı destekleyen HTC’nin hemen ardından Samsung’un da bu konuda çalıştığı haberleri yayıldı. Sammobile’ın yaptığı habere göre, yeni kamera uygulamaları geliştirme aşamasında.

Android 5.1.1 güncellemesi alan T-Mobile imzalı Galaxy S6’lar üzerinde yer almayan yeni kamera yazılımının önümüzdeki haftalarda yayınlanması bekleniyor.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons