Galaxy S6 Kablosuz Şarj Destekleyecek | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy S6 Kablosuz Şarj Destekleyecek

Ufuk Atılgan
tarafından 19 Şubat 2015 Perşembe
Samsung'un yakın bir tarih içerisinde tanıtılmasının beklendiği cihazı Galaxy modeli ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.
 

Samsung’un yeni amiral gemi modeli ile kullanıcıların buluşmasına az bir süre kalmışken, telefon ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Firmanın yeni amiral gemisi, bir süredir üreticiler tarafından sağlanan Samsung’un harici kapaklar ile destekleyeceği kablosuz şarj özelliği ile kullanıcılara sunulacak.

Samsung Galaxy S6 ile kullanılacağı uzun bir süredir gündemde olan kablosuz şarj özelliği, firmanın yayınladığı blog yazısı ile resmiyete kavuşmuş oldu.

Samsung, blog yazısında kablosuz şarj özelliği ile ilgili yeni Galaxy telefonların kullanıcılara kablosuz şarj teknolojisi ile ulaştırılacağını açık ve net bir şekilde belirtiyor.

Yayınlanan yeni bilgilerin netliğe kavuşması 1 Mart tarihindeki Unpacked etkinliğinde gerçekleşecek. Kablosuz şarj özelliği ile bakalım akıllı telefon pazarı hangi yöne doğru ilerlemeye başlayacak hep birlikte göreceğiz.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons