Galaxy S6 Uygulamaları Silinebilir Olacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy S6 Uygulamaları Silinebilir Olacak

Ufuk Atılgan
tarafından 24 Mart 2015 Salı
Samsung'un yeni amiral gemi modeli Galaxy S6 ile birlikte önyüklü olarak gelecek olan uygulamaların silinebilir olacağı XDA-Developers'ta ortaya çıktı.
 

Tasarımı ile büyük bir ilgi toplamayı başaran Galaxy S6 modeli geçtiğimiz günlerde MWC 2015 etkinliğinde tanıtılmıştı. TouchWiz arayüzü ve Android 5.0 işletim sistemi ile satışa çıkacak olan Galaxy S6’nın içinde bulunan uygulamaların kaldırılma kısımlarının farklı bir özelliğe sahip olacağı ortaya çıktı.

XDA-Developers forumlarında paylaşılan bir bilgiye göre, Galaxy S6 içinde yer alan önyüklü uygulamalar cihazdan silinebilecek. Böylelikle Smsung’un sesli asistan servisi S Voice’u kaldırarak Google’ın kendi uygulamasını aynı işlem için kullanabileceksiniz.

Telefonun depolama bölümlerinin gereksiz şekilde şişmesi ve dolması bu şekilde önlenmiş olacak. Samsung’un böyle bir adım atması ise uzun zamandır bekleniyordu. Cihaz ile gelen uygulamaların çoğu kullanıcı tarafından kullanılmaması, kullanıcıların Root yapmasını gerektiriyordu. Root’suz kullanıcıların da artık düşünülerek böyle bir yenilik getirilmesi tüm teknoloji tutkunları tarafından pozitif şekilde yorumlanıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons