Galaxy S7 Konsept Görüntüleri Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy S7 Konsept Görüntüleri Yayınlandı

Arman Emyan
tarafından 11 Nisan 2015 Cumartesi
Samsung Galaxy S7 modeli için oldukça farklı konseptler yayınladı. One M9 cihazından etkilenerek tasarlanan Galaxy S7 konseptleri pek çok kullanıcı tarafından beğenildi.
 

Samsung Galaxy S6 kullanıcılara ulaşmaya başlarken, serinin sınırlarını tasarım ve donanım anlamında zorlayacak olan Galaxy S7 konseptleri de yayınlandı. HTC telefonlara olan hayranlığı ile tanınan Hasan Kaymak bütün çalışmalarını Samsung’un önümüzdeki yıl tanıtacağı yeni amiral gemi modeli üzerinde sürdürüyor.

Hasan Kaymak, Galaxy S7 cihazının HTC One M9’a benzeyeceğini iddia ediyor. Konseptlere bakıldığı zaman Galaxy S7 cihazında cam malzemeden vazgeçilerek, cilalı alüminyum malzemeli bir tasarıma geçildiği görülüyor. Gri ve beyaz desenli metal tasarıma sahip olan konseptler, iki adet ön hoparlörü de bünyesinde barındırıyor.

Galaxy S7 cihazının altın renginin dışında siyah bir versiyonunu da tasarlamış. Siyah noktalı desenlere sahip olan konsept ilk bakışta zırhlı bir kasaya sahip gibi gözüküyor.

Bu tasarımların sadece konsept olduğunun altını çizmekte fayda var. Parçaların bir araya getirilmesi ve bu tasarıma geçilmesi Galaxy S6’nın üzerinde bir model yaratılması için kullanıcılar tarafından gerekli görülüyor.

 


Toplam 1 Yorum Var

  1. Osman dedi ki:

    htc nin taklidi olmuş.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons