Galaxy S8 Fiyatı, Özellikleri ve Hakkında Her Şey | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy S8 Fiyatı, Özellikleri ve Hakkında Her Şey

tarafından 6 Eylül 2016 Salı

 

Galaxy S8 Fiyatı, Özellikleri ve Hakkında Her Şey

 

galaxy-s8-fiyati-ozellikleri-ve-hakkinda-hersey

Samsung’un beklenen cihazı Galaxy S8 hakkında, özellikleri ile ilgili birkaç detay sızdırıldı. Buna göre Galaxy S8, sahip olacağı özellikler ile Note 7’yi geçeceğe benziyor. İşte Galaxy S8 hakkında sızdırılan bilgiler, özellikleri ve fiyatı hakkındaki detaylar; Note 7’nin üretiminin durdurulması ile birlikte, Galaxy S8’in ön plana çıkacağı kesinleşmeye başlamıştı. Ancak hangi özellikleri ile ön planda olacağına dair, kesin bir bilgi yoktu. Sızdırılan bilgiler göz önüne alınırsa, Galaxy S8 sahip olacağı özelliklerle Note 7’den üstün olacak.

Galaxy S8’in Sahip Olacağı Kamera Özellikleri Neler? Samsung’un son bombası Galaxy S8 hakkında, özelliklerine dair birçok dedikodu ortaya atılmıştı. Ancak sızdırılan bilgilere göre, cihazın ilgi çeken özelliklerinin başında çift kamera özelliği geliyor. Bilindiği üzere Samsung’un rakibi olan Apple şirketi, iPhone 7 Plus ile iddialı bir giriş yapmış ve çift kamera özelliğini de, cihaza eklemişti. Bu sayede iPhone kullanıcılarından, birçok olumlu görüş almayı başarmıştı. Gelen bilgilere göre bunu dikkate alan Samsung’un Galaxy S8’de çift kamera özelliğine yer vermesi olası bir hal almış durumda.

Galaxy S8’in İşlemcisi Hakkında Detaylar! Samsung, ürettiği Galaxy serisi modellerinde kendi ürettiği yonga seti Exynos’a yer veriyordu. Ancak bu politikasına Galaxy S8 modeli için son vermesi söz konusu olabilir. Gelen bilgilere göre Samsung şirketi, Galaxy S8 modeli için Snapdragon 830 yonga setini kullanmayı düşünüyor. Bunun yanı sıra Samsung’un, yeni Exynos yonga seti üretimine başlayacağının haberi verilmişti. Bu açıklamada dikkate alındığında, Galaxy S8’in Amerika için Snapdragon 830 ile, Avrupa için 10nm FinFET Exynos yonga seti ile gelmesi mümkün. RAM için 6 GB veya 8 GB tercih edileceği de, sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor.

Galaxy S8’de Göz Tarayıcı Özelliği! Note 7’de yer alan göz tarama özelliğinin, Samsung’un tepe modeli Galaxy S8’de olması bekleniyor. Note 7’nin satıştan çekilmesi üzerine, bu bilgi sızıntısının doğru olma olasılığı çok yüksek görünüyor. Ayrıca parmak izi okuyucusu özelliğinin de, yeni modelde yer alacağı kesin gibi. Galaxy S8’in satıştan kaldırılan Note 7 ile aynı fiyatta olması bekleniyor. Ancak bu konuda net konuşmak, henüz mümkün değil. Samsung firmasının Note 7 ile yaşattığı hayal kırıklığını unutturmak için, Galaxy S8’de fiyatı düşük bir etiket sunması olasılığı bulunuyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons