Note 5 Surround Ses Özelliği Çıktı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Note 5 Surround Ses Özelliği Çıktı

Ufuk Atılgan
tarafından 1 Eylül 2015 Salı
Galaxy Note 5 modeli için Surround Sound ses modu geliştirildi. Bu özellik sayesinde artık cihaz hoparlörlerinden daha yüksek kalitede ses çıkışı alabileceksiniz.
 

Galaxy Note 5’in çıkışının yapılmasının ardından XDA Developer sitesinde geliştiriciler için birtakım ROM’lar ve modlar tek tek yayınlanmaya başlandı. Note 5 cihazı ise henüz yeni olduğu için ROM’lar dışında daha çok modlar ön plana çıkmaya başlıyor.

Galaxy Note 5 modları arasında S-Pen değiştirme, batarya modu, font özelliği ve hızlı yönetim paneli bölümü gibi etkinleştirme modları yer alıyor.

Modlar arasına ise geçtiğimiz günlerde Surround Sound özelliği eklendi. SShafranko tarafından geliştirilen bu mod sayesinde kulaklık taktığınız zaman aktif hale gelen Surround özellikleri artık hoparlör üzerinde de aktif oluyor.

Surround ses özelliği sayesinde cihazın hoparlör ses çıkışları daha da güçleniyor. Oyun ve film deneyimleriniz ise bu özellik sayesinde farklı bir boyuta taşınıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons