Samsung AMD'yi Satın Alabilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung AMD’yi Satın Alabilir

Ufuk Atılgan
tarafından 28 Mart 2015 Cumartesi
Ünlü firma Samsung, işlemci sektöründe de liderliği ele alabilmek için yakın bir zaman içerisinde AMD'yi satın alma girişimlerinde bulunabilir.
 

İşlemci dünyasında Intel, Qualcomm, AMD ve Nvidia gibi isminden söz ettiremeyen Samsung, bu durumun tersine dönmesi için planlar geliştiriyor.

Mobil Exynos işlemci modelleri ile piyasada durmaya çalışan Samsung, farklı ürünler geliştirmeye devam ediyor. Fakat Intel ve AMD markaları kadar dikkat çekemeyen Samsung, yakın bir tarihte satın alma haberi ile gündeme gelebilir.

Uzun süredir konuşulan Samsung’un AMD’yi satın alma haberleri bugün tekrar gündeme getirildi. AMD’yi satın alarak işlemci dünyasında lider olmayı hedefleyen Samsung’un böyle bir adım atması AMD cephesi açısından da olumlu sonuçlara yol açabilir.

Satın alma olayları gerçekleştirdiği takdirde AMD işlemcileri piyasada daha fazla görmeye başlayabiliriz. Fakat AMD satın almadan sonra Samsung tarafından yönetileceği için piyasadaki durumu biraz değişebilir.

Haberler şimdilik doğrulanmış değil fakat yoğun bir şekilde tüm mecralarda Samsung’un yakın bir zaman içerisinde bu satın almaya imza atacağı konuşuluyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons