Samsung Galaxy 5S'in Fiyatı Netleşti | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Galaxy 5S’in Fiyatı Netleşti

Tufan Yıldız
tarafından 14 Ocak 2014 Salı
Samsung'un Mart ayının ortalarında kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlandığı Galaxy S5 ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Samsung Galaxy S5'in fiyatları netleşti. Detaylar haberimizin devamında.
 

Samsung’un bu yıl tanıtacağı yeni amiral gemi modeli Galaxy S5 ile ilgili detaylar her geçen gün ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün sizlere Samsung Galaxy S5, Mart Ayında Tanıtılabilir başlıklı haberimizde yeni amiral gemisinin Mart ayının ortalarında tanıtılabileceğinin haberini vermiştik.

Ayrıca Samsung, yeni amiral gemilerinin yanında bir çok modelide lanse etmeye devam edecek. Hatırlarsanız Samsung, Galaxy S4 ile birlikte  S4 çatısı altında S4 Zoom, S4 Mini, S4 Active gibi modelleride kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Firma bu yılda aynı politikayı sürdürecek. Bu demek oluyorki Samsung Galaxy S5 modelinin yanında bir çok versiyonu raflarda yerini alacak. Samsung, bu yıl Galaxy S5 modelinin hem plastik hemde metal kasalı versiyonunu piyasaya sunması bekleniliyor. Galaxy S5’in plastik versiyonu 650 eurodan alıcı bulacakken, metal alaşımlı modeli ise 800 eurodan alıcı bulacağı söylentiler arasında.

Durum böyle olunca teknoloji devi Samsung, amiral gemisi modelinin satışını yüksek seviyede tutmak için kullanıcıların bütçelerine ve tercihlerine göre bir çok seçenek sunacak gibi görünüyor. İlerlediğimiz günlerde Galaxy S5 ile ilgili detaylar ortaya çıktıkça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

soru-isareti-1 Samsung Galaxy S5’in fiyatları ülkemizde sizce ne durumda olur?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons