Samsung Galaxy A5 için Güncelleme Yolda | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Galaxy A5 için Güncelleme Yolda

Arman Emyan
tarafından 31 Mayıs 2015 Pazar
Samsung'un Galaxy A5 ve A7 için güncelleme hazırlığında olduğu kısa bir süre önce duyurulmuştu. Bugün ise nihayet güncelleme Galaxy A5 kullanıcıları için yayınlandı.
 

Samsung’un en fazla eleştirilen yönlerinden birisi güncelleme konusunda yetersiz kalması. Güney Koreli firmanın onlarca farklı cihazını aynı anda piyasaya çıkartmak istemesi maalesef güncelleme konusunda sınıfta kalmasına yol açıyor.

Galaxy S ve Note serisinin güncelleme desteğini sürekli olarak sağlayan Samsung, konu orta segment modeller olduğu zaman daha farklı bir gidişat izliyor. Genel olarak bu modellerini güncellemeyen Samsung Galaxy A serisini ise güncellemeyi ihmal etmiyor.

Galaxy A5 ve A7 modellerinin Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini alacakları tarih ise Haziran ayı olarak belirlenmişti. Ancak bugün Polonya’dan güzel bir haber geldi.

Polonya bölgesindeki Galaxy A5 kullanıcıları, yeni Android sürümünü denemeye başladılar. A7 güncellemesinin de birkaç gün içerisinde dağıtılması bekleniyor.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons