Samsung Galaxy S4 Alev Aldı! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Galaxy S4 Alev Aldı!

Tufan Yıldız
tarafından 27 Temmuz 2014 Pazar
Samsung'un geçtiğimiz yıl ki amiral gemisi konumunda olan modeli Galaxy S4, yastık altında alev aldı. Detaylar haberimizin devamında.
 
Samsung Galaxy S4 Android 4-3

Samsung’un geçtiğimiz yıl ki amiral gemisi konumunda olan Galaxy S4 modeli 13 yaşındaki kız çocuğunun yastığının altında alev aldı. Amerika Birleşik Devletleri’nin Texas eyaletinde gerçekleşen olayda neyse ki can kaybı yaşanmadı.

Ariel Tolfree isimli küçük kız gece yarısı yatarken telefonunu yastığının altına bıraktı. Bir süre sonra yastığından yanık kokusu alan Ariel Tolfree, ailesiyle olaya müdahale etti. Tolfree ailesi bu durumu Samsung ve bir çok kuruma bildirdi.

Konu ile ilgili Samsung tarafından hemen inceleme başlatıldı. İncelemeler sonucunda kazanın Çin malı diye tabir edilen orjinal olmayan bataryadan kaynaklandığını belirtildi. Ayrıca Samsung, yanan yastık ve yatağın yenilenmesi teklifinde de bulundu. Galaxy S4’ün yanmasının asıl sebebi cihazdan kaynaklanan bir hatadan değil de Çin malı batarya kullanımından kaynaklandığını belirtmekte fayda var.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons