Samsung Galaxy S5'te Parmak İzi Okuyucusu Olacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Galaxy S5’te Parmak İzi Okuyucusu Olacak

Tufan Yıldız
tarafından 21 Ocak 2014 Salı
Samsung'un Mart ayında tanıtılması beklenilen Galaxy S5 modeli hakkında gelişmeler devam ediyor. Şimdilerde ise yeni modelde parmak izi okuyucusunun olabileceği söylentisi gündemde.
 

Teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemisi modeli hakkında her geçen gün haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S5’in Mart ayında tanıtılacağını Samsung Galaxy S5, Mart Ayında Tanıtılabilir başlıklı haberimizde sizlere bildirmiştik. Ayrıca yeni amiral gemisi hakkında gelişen diğer bir haberde Galaxy S5’in fiyatı hakkındaydı. Samsung Galaxy 5S’in Fiyatı Netleşti başlıklı haberimizde de yeni amiral gemisinin fiyatı hakkında bilgiler vermiştik.

Yine aynı şekilde son dönemlerde cihaz ile ilgili diğer bir haberde Galaxy S5’in mükemmel ötesi bir cihaz olacağı yönünde ve cihaz hakkında rekor satış beklenildiği haberiydi. İlgili haberi ise Samsung Galaxy S5′ten Rekor Satış Bekleniliyor başlıklı haberimizde sizlere yayınlamıştık.

Şimdi ise gündeme Samsung Galaxy S5’in parmak izi okuyucu özelliğine sahip olacağı yönünde haberler gelmesi. Eğer söylentiler doğruysa Galaxy S5’te parmak izi okuyucu özelliğide eklenmiş bir şekilde karşımıza çıkacak. Ayrıca cihazın hem metal, hemde plastik gövdeli versiyonları olacağıda söylentiler arasında.

soru-isareti-1 Parmak izi okuyucu özelliği Samsung Galaxy S5’in satışlarını etkiler mi?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons