Samsung Galaxy S7 Özellikleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Galaxy S7 Özellikleri

tarafından 1 Ağustos 2016 Pazartesi

 

Samsung Galaxy S7 Özellikleri Neler Olacak

2015’te en çok konuşulan hakkında bol dedikodu çıkan ve varsayım ortaya atılan Samsung’un yeni seri telefonu S7’ler bu yıl çıkacak. Telefonlarda 2000’li yıllardan önce hayal ürünü olan teknoloji retina taraması da yer alacağı düşünülüyor. Android Marshmallow güncellemesi ile çıkacağı düşünülen telefonlarda ayrıca hızlı şarj girişi ve Apple’ın sahip olduğu dokunma hassasiyeti ile farklı özelliklerin aktive edilmesi de yer alacak. Samsung’un S6 ve S6 Edge telefonlarda 128 GB sabit diski çıkarmakta geç kalması ve en büyük rakibi olan Apple ile yenilikçi özellikler getirmek açısından yarışamaması nedeniyle 2015’te beklenen ilgiyi görememiş akıllı telefon piyasasında planladığı rakamlara da ulaşamamıştı. 2015’in sonlarına doğru geçte olsa 128 GB’lık sabit diskli versiyonları çıkaran Samsung yeni yılda çıkaracağı telefonlarda aynı hatayı yapmamayı hedefliyor.

Yeni Yılda Samsung

Yeni yılda tamamen farklı özellikte telefonlarla piyasalara çıkmaya hazırlanan Android işletim sistemli Samsung telefonların tümünde dokunma hassasiyetine göre işlem özelliği olacağı düşünülüyor. Dokunma hassasiyeti olan akıllı telefonlarda bu özellik günümüzde aynı bazı bilgisayarlarda olduğu gibi işlev görecek. Farklı sürelerle dokunma veya farklı parmaklarla farklı hareketler yapma telefonlarda farklı sonuçlar doğuracak. Samsung getireceği bu özelliğin yanı sıra bazı telefonlarına özgü özellikler de planlıyor. Bunlar arasında retina tarama ve hızlı şarj olma özelliği var. Geçen yıl piyasalarda Apple ile yenilikçilik konusunda yaraşamayan Samsung cihazları üretimini Çin’de yapmasına rağmen fiyat olarak da bazı Android akıllı telefonlardan pahalı kalmıştı.

Aynı S6 serisinde olduğu gibi, S7 serisinin de S7 ve S7 Edge olarak çıkması bekleniyor. S7 Edge telefonların aynı S6 Edge’lerde olduğu gibi kıvrımlı köşelere sahip olması da beklentiler arasında.

S7 Ne Zaman Çıkacak ve Şarj Hızı

S7’nin Mart ayında piyasalara çıkması beklenirken, çıkışı tarihinin Şubat ayında kesinleşmesi bekleniyor. Yeni Samsung’larda olması beklenen hızlı şarj özelliğinin ne kadar hızlı olacağı ise merak konusu. Sızan bilgilere göre telefonların yeni portu olan USB C teknolojisi sayesinde şarj süresi 30 dakika gibi bir süreye inecek.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons