Samsung Gear Live Satıştan Kalkabilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Gear Live Satıştan Kalkabilir

Arman Emyan
tarafından 16 Mayıs 2015 Cumartesi
Samsung'un Android Wear işletim sistemi kullanan Samsung Gear Live'i yeni gelen dedikodulara göre satıştan kaldırılabilir.
 

Akıllı saatler arasındaki rekabet giderek kızışırken, Apple farklı bir tercih yaparak kendi ürünlerinde Tizen işletim sistemi kullanmıştı. Markaya ait tek Android Wear işletim sistemi kullanan Samsung Gear Live ise Google Play üzerinden kaldırıldı.

ABD ve İngiltere dışında bütün ülkelerde Google Play üzerinden kaldırılan Samsung Gear Live modelinin satışının da sona ereceği söyleniyor. Hali hazırda iki ülkede satıştan kaldırılan Gear Live’i almak isteyen kişiler Amazon ya da yerel perakende satıcılarına uğramak zorunda kalıyor.

İddialara göre Samsung Gear Live yakın bir zaman içerisinde akıllı saat pazarından çekilecek.

Android ile arası oldukça iyi olan Samsung’un yakında yeni bir Android Wear akıllı saat duyuracağı da düşünülüyor. Şimdilik tüm gözler önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Google I/O konferansına çevrilmiş durumda.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons