Samsung Hindistana Özel On Yeni Telefon Sunacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Hindistana Özel On Yeni Telefon Sunacak

tarafından 22 Ağustos 2016 Pazartesi

 

Samsung Hindistan’a Özel 10 Adet Telefon Sunacak!

Samsung, önemli telefon üreticilerinin en sevdiği Hindistan pazarına, rekor sayıda yeni bir telefon modeli ile giriş yapmayı planlamakta. Telefon sektöründe oldukça büyük ve kaliteli olan firmalar dünyanın en çok tercih edilen pazarlarında lider olmak amacı ile bir mücadele içindeler. Bu pazarlar genel olarak en başta Çin, Hindistan, Amerika ve Avrupa olarak ele alınabilmektedir.

Çinli Telefon Firmaları Lider Olma Yolunda!

Özellikle son günlerde Çinli telefon firmaları, neredeyse her pazarda lider olmak için oldukça büyük bir yarışın içine girmiş durumdalar. İşte bu firmalardan birisi de Samsung. Avrupa ve Amerika’daki pazarlarda sergilemiş olduğu başarısını bu pazarda zirveye çıkarmak adına oldukça önem arz eden bir adım atacak. Samsung’un yeni projesi nedir? Bu projenin doğrultusunda ise Güney Kore’li şirket, 10 tane orta seviyeli akıllı telefonlarını Hindistan’da piyasaya sunmaya hazırlanmakta.

Samsung Yeni Bir Rekabete Giriyor!

Bu adımı ile Hindistan pazarında kesinlikle söz sahibi olan Xiaomi, Lenovo, Motorolo gibi profesyonel firmalar ile rekabete girecek olan teknoloji devi firma Samsung  yeni telefonları, hem Android, hem de Hindistan’da oldukça yaygın kullanılmakta olan Tizen’li cihazlar olacaktır. Samsung’un Hindistan’a sunacağı telefonların fiyatı ne olacak? Cihazların fiyatları ise 375 Tl ve 755 TL fiyat orantısında olması herkes tarafından beklenmektedir. Samsung 10 adet telefonu Temmuz ile Eylül ayları arasında 10 tane farklı lansman şeklinde tanıtarak, oldukça güzel bir tanıtım organizasyonu yapacak.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons