Samsung Mobil Ödeme Sistemi Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Mobil Ödeme Sistemi Geliyor

Arman Emyan
tarafından 4 Şubat 2015 Çarşamba
iOS 8 işletim sistemi ile birlikte hayata geçirilen Apple Pay ödeme sistemine sıkı bir rakip geliyor. Samsung Galaxy S6 modeli ile birlikte mobil ödeme sistemini de duyuracağını söyledi.
 

Apple firmasının geçen yıl kullanıcılara sunmuş olduğu ve kısa süre içerisinde büyük başarılar elde eden mobil ödeme sistemi Apple Pay’e bugünlerde yeni bir rakip geliyor. Cupertinolu şirketin mobil dünyadaki en büyük rakiplerinden Samsung’un kendi mobil ödeme sistemini çıkartacağı söyleniyor.

GSMarena sistesinde yayınlanan habere göre, ödeme sistemi Samsung Galaxy S6 modeli ile birlikte tanıtılacak. Samsung’un alandaki partneri ise Visa olacak. Samsung ile Visa’nın yapacağı ortaklığın temelinde ise LoopPay ödeme sistemi yer alacak.

Samsung’un ödeme sistemini mevcut olarak kullanan LoopPay ödeme sistemini de kapsayacağı söyleniyor. LoopPay sistemini destekleyen kredi kartıları ile post cihazlarına ihtiyaç duymadan istenilen işlemler gerçekleştirilebilecek.

Yeni mobil ödeme sisteminin tanıtım tarihi olarak 1 Mart takvimlerde işaretlenmiş durumda.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons