Samsung Note 7 Teknosa’ ya Geliyor mu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Note 7 Teknosa’ ya Geliyor mu

tarafından 30 Ağustos 2016 Salı

 

Samsung Note 7 Teknosa’ ya Geliyor mu?

 

Samsung-Galaxy-Note-7-Teknosada

Teknosa, Türkiye’ nin en büyük teknoloji marketleri arasında yer alıyor. Teknoloji marketleri denilince aynı zamanda pek çok kişini aklına ilk gelen markalardan birisi olarak da dikkat çekiyor. Türkiye’ de 100’ ü aşkın şubesiyle hizmet vermekte olan bir marka olduğundan dolayı çok fazla müşteriye ve aynı zamanda personele de sahip olarak dikkat çekiyor. Teknosa kişilerin yararlandığı ve hizmet vermekte olan bir firma olarak bilinmektedir. Firmanın çok sayıda ürün stoku bulunmakta ve insanlar da bu sebepten ötürü Teknosa’ yı tercih etmektedirler. Teknosa’ nın en dikkat çekici yanlarından bir diğeri de fiyatların piyasaya göre son derece uygun olması olmaktadır. Teknosa’ da sayısız ürün seçeneği mevcuttur. Bu ürünler arasında bilgisayarlar, telefonlar kameralar gibi sayısız seçenek yer almaktadır.

Teknosa’ da birçok fırsatlarla yeni ürünler almanız mümkün. Son günlerde Turuncu indirim günleri içerisinde bulunan Teknosa’da bir çok ürün P’ye varan fiyatlarla satışta dilediğiniz bilgisayarı, televizyonu ya da elektronik aleti çok kolay bir şekilde satın alabilmeniz de ayrıca mümkündür. Birçok markayı erkenden getiren Teknosa’ nın ir sonraki Galaxy Note 7’ yi getirip getirmeyeceği konusu ise son derece merak ediliyor Samsung Sonunda Onayladı: 6 GB RAM’li Galaxy Note 7 Yolda! Samsung geçtiğimiz haftalarda yeni ileri seviye akıllı telefonu Galaxy Note 7’nin 4 GB RAM’li modelini teknoloji piyasasına duyurmuştu. Sağlam ve iddialı özelliklere sahip olan Samsung Galaxy Note 7, 6 GB RAM ile beklenirken 4 GB RAM’li modeli tanıtılmıştı. İlk ön siparişleri beklenenin daha da üstüne çıkan Samsung Galaxy Note 7’nin yakında 6 GB RAM’li modelinin görücüye çıkacağı belirtildi. Geçtiğimiz gün Seul’de bir basın etkinliğinde kameralara konuşan Samsung Mobil Şefi Koh Dog-Jin, Samsung Galaxy Note 7’nin 6 GB RAM’li modelinin piyasaya çıkacağını resmen açıkladı. Bunların dışında, The Korea Herald’ın raporlarından alınan bilgilere göre Samsung Galaxy Note 7’nin 6 GB RAM’li ve 128 GB dahili hafızalı yeni modeli ilk olarak Çin’e özel olarak, Çin piyasasında satışa sunulacak. Samsung Galaxy Note 7’nin, Çin dışında diğer ülkelerde satışa çıkarılacağı tarih hakkında ise henüz piyasaya bilgi verilmedi; ancak The Korea Heral’ın raporunda, bunun henüz planlanmadığı belirtilmiş.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons