Samsung Yeni Üretime Geçiyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Yeni Üretime Geçiyor

Tufan Yıldız
tarafından 25 Aralık 2015 Cuma
AMD markasıyla yeni bir anlaşma aşamasında olan Samsung, 2016 yılında seri atılımlar ile hedef yükseltiyor.
 

Samsung Yeni Üretime Geçiyor

Samsung her yıl kendini yenilemeye devam ediyor. 2015 sezonunda Samsung çıkardığı modeller ve bazı markalarla ortak yapmış olduğu çalışmalarla beraber, kendini bu alanda en iyi şekilde kanıtlayan bir marka oldu. Samsung 2016 yılında yeni atılımların peşinde. Samsung yeni sezonda “ AMD” Markasıyla yeni bir anlaşma yapmaya hazırlanıyor. Raporlar yabancı kaynaklar tarafından yayıldı. 2016 Yılında Samsung yeni bir atılım içine girerek, AMD markasıyla beraber seri üretimler yapacak. Peki Samsung tam olarak ne yapacak? İşte detaylar.

Samsung, “AMD Greenland” kod adlı GPU üretimini yapacak. GPU bilindiği üzere “ elektrik üreten” ve telefonlar üzerinde de olumlu etki bırakan bir ürün. Akıllara, “ AMD neden tek başına üretmiyor” sorusunu da getiriyor. Ancak, AMD son zamanlarda GPU ürünü üretimlerinde biraz gerileme yaşadı. Bu gerilemenin asıl kaynağı tam olarak bilinmiyor. Ancak ciddi bir şekilde gerileme söz konusu oldu. AMD bunu Kaynaklara yansıtmadı ama GPU eski performansı veremiyordu.

AMD markası bu yüzden olsa gerek, Samsung markasının girişimlerinden faydalanmak istedi ve birlikte çalışıldığı zaman daha çok seri üretim olacağını düşündü. Samsung GPU üretimiyle beraber, AMD diğer üretimlerinin tam 2 katı elektrik akımının olacağını belirtti. Eğer proje bu şekilde başarılı sonuçlanırsa, GPU şimdiye kadar hiç olmadığı verimi verecek. Bu da AMD markasının değerini kurtarmış olacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons