Samsung'tan Yeni Kapaklı Telefon | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung’tan Yeni Kapaklı Telefon

Ufuk Atılgan
tarafından 2 Eylül 2015 Çarşamba
Samsung'un katlanabilir akıllı telefonu ayrıntılı bir şekilde ortaya çıktı. Samsung SM-G9198 kod adına sahip cihazın özellikleri haberimizde yer alıyor.
 

Geçtiğimiz yıllarda katlanabilir özelliğe sahip olan telefonların popüler olduğu bir dönem yaşanıyordu. Katlandığı zaman daha ufak ve ince gözüken bu telefonlar açıldığı zaman hoparlör kısmı direk ağız bölgenize geliyordu. Mikrofon kısmının doğrudan ağız bölgesine gelmesi ile görüşmelerin kalitesini arttırıyordu.

Katlanabilir cihazların popülerliği ise özellikle Japonya bölgesinde göze çarpıyordu. Görünüşe göre Japonya’da yer alan üreticiler hala katlanabilir telefonlara karşı büyük bir ilgi duyuyorlar.

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile unutulmaya başlanan bu tasarım ise Samsung tarafından tekrar hatırlanmış durumda.

SM-G9198 kod adı ile ortaya çıkan bir model katlanabilir cihazları günümüzde kullanabilmemize imkan tanıyacak. Samsung tarafından geliştirilen bu cihazın önümüzdeki yıl resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons