Spigen Galaxy S6 Kılıfları Satışta! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Spigen Galaxy S6 Kılıfları Satışta!

Ufuk Atılgan
tarafından 1 Şubat 2015 Pazar
Samsung'un yakın bir tarih içinde gelecek olan yeni amiral gemi modeli Galaxy S6, Spigen'ın Amazon platformunda satışa sunmuş olduğu kılıflar sayesinde görüntülenmiş oldu.
 

Tüm teknoloji devi firmalar gibi Samsung’un da yeni amiral gemisi teknoloji tutkunları tarafından merakla bekleniyor. Gündemden düşmeyen akıllı telefon Barselona’da düzenlenecek olan MWC 2015 etkinliğinde tanıtılacak.

Tanıtım tarihinin yaklaşması ile birlikte akıllı telefona ait detaylar ise gelmeye başlıyor. Bir süre önce Çinli kaynaklar tarafından satışa sunulmuş olan telefon kılıfları aslında Galaxy S6’nın tasarımı hakkında ufak ipuçları veriyordu.

Dünyanın en büyük aksesuar firmalarından Spigen ise Galaxy S6’ya göre tasarladığı kılıfları Amazon’da satmaya başladı. Firmanın henüz tanıtılmayan telefonların kılıflarını daha önce de sattığı görülmüştü.

Kılıf detaylı incelendiği zaman arka kısmında 2 adet LED flaş yer aldığı gözüküyor. Kameranın hemen yanında ise kalp hızı ölçebilen bir sensör yer alıyor. Kılıfın arkasında başka herhangi bir detay olmamasından dolayı da hoparlörlerin alt kısımda yer alacağı belli oluyor.

Kılıfın en üst kısmındaki kulaklık girişi ve kızılötesi bölümleri dikkat çekerken, alt kısımdaki büyük bir boşluğun büyük bir ihtimal ile USB 3.0 teknolojisine ait olduğu söyleniyor.

 

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons