PS Vita Bahar Aylarında Yenilenecek | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

PS Vita Bahar Aylarında Yenilenecek

Arman Emyan
tarafından 13 Şubat 2015 Cuma
Sony'nin mobil el konsolu PS Vita önümüzdeki bahar aylarında yepyeni oyunlar ile renklenecek. PS Vita 2015'in en iyi oyunları ile ilgili detaylar haberimizde.
 

Sony’nin PSP ile yakaladığı büyük başarıyı 2012 yılında piyasaya sürdüğü PS Vita ile devam ettirmeyi hedeflemişti. AAA kaliteye sahip oyunları, dokunmatik ekranı ve arka paneli ile üst düzey oyun deneyimi yaşatan PS Vita’nın geleceğe dair oyun geliştiricileri tarafından destek görmemesi Sony’i üzmüştü.

Sony bu gidişata dur diyebilmek için PlayStation 4 Remote Play özelliği ile PS Vita’yı birleştirmişti. Fakat olumsuzluklar devam etmiş ve YouTube ile Haritalar uygulaması desteğini geri çekmişti. Hal böyle olunca PS Vita için tek çıkış yolu Indie oyunlar olarak gözüküyordu.

Yaşanan olaylardan sonra uzun bir süre AAA kalitesinde oyun göremediğimiz platform için Indie oyunların sinyalleri yavaş yavaş verilmeye başlanıyor.

2015 yılının bahar ayında PS Vita’ya birbirinden kaliteli Indie oyunların geleceğini duyuran Sony, PlayStation Now hizmetini de PS Vita’da aktif edeceğini duyurdu. Bakalım bu gelişmeler ile birlikte PS Vita için AAA kalitesindeki oyunlar da piyasaya çıkmaya devam edecek mi?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons