Sony Akıllı Saat | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sony Akıllı Saat

tarafından 2 Eylül 2016 Cuma

 

Sony Akıllı Saat

 

sony-akilli-saat

Sony, 1946 yılında Japonya’da kurulmuştur. Kuruluş hikayesinde 2. Dünya savaşından izler barındıran, aynı zamanda duygusal bir boyutu olan bu başarı tarihi; modern ihtiyaçları kavramakla birlikte bugün tüm dünyada hizmet veren bir teknoloji devi oluşturmuş durumda. Zaten Japonların teknoloji konusunda ne kadar iyi olduklarını söylemeye bile gerek duymuyoruz. Sony, içerisinde teknoloji olan hemen her ürün çeşidinde ciddi başarılara imza atıyor. Bu kez ise bu başarısını biraz daha yukarı taşıyor ve sektörde hala daha tartışılmaya devam ediyor. Akıllı telefon, akıllı televizyonlar, şimdide Sony akıllı saat. iPhone için geliştirilen akıllı saatleri pek çoğumuz biliyoruz, ama Sony’nin geliştirdiği akıllı saatlerden çoğumuz haberdar olmayabiliriz. Bu yazımızda Sony akıllı saatlerini anlatacağız. Sony akıllı saat, Android telefonlar ile uyumlu olarak geliştirilmiştir.

Bu cihazı, saat şeklinde tasarlanmış küçük bir telefon olarak düşünebiliriz. Çünkü akıllı telefonunuzda yapabildiğiniz hemen her şeyi bu cihazda da yapmanız mümkün. Arama yapabilir, gelen aramalara cevap verebilir, mesaj gönderebilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Giyilebilir teknoloji olarak adlandırılan ve hızla gelişen bu sektöre yeni bir soluk getiren Sony akıllı saat, daha ciddi gelişmelerin önünü açacağa benziyor. Çünkü her zaman biraz daha fazlasını sunan teknoloji devleri, bizleri her zaman biraz daha fazla şaşırtıyor. Kendimizi ‘’ deyimi yerindeyse ‘’ yabancı filmlerdeki aktörler gibi hissetmemizi sağlayan bu giyilebilir teknoloji ürünleri, aynı zamanda hayatın akışına ve yeni kullanım alışkanlıklarına da yön veriyor. Sony akıllı saat, üstelik oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Bu teknoloji ürünleri, üzerinden yıllar geçse dahi konuşulmaya ve ‘’ geliştirilerek ‘’ kullanılmaya devam edecektir. Hayatımızı fazlasıyla kolaylaştıran bu teknolojik gelişmeler, bilinçli kullanıldığı takdirde insanlığın gelişmesine ve tarihe yön verilmesine yardımcı oluyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons