Sony Mdr1 Abtb Kablosuz Bluetooth Kulaklık İncelemesi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sony Mdr1 Abtb Kablosuz Bluetooth Kulaklık İncelemesi

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

Sony Mdr1 Abtb Kablosuz Bluetooth Kulaklık İncelemesi

 

sony-mdr1-abtb-kablosuz-bluetooth-kulaklik-incelemesi

Sony kulaklık modellerinden MDR-1ABTB kablosuz bluetooth kulaklığın rengi siyah, fiyatı 799 TL. Şık metalik gri ve bordo detayları var. Tam donanımlı, yüksek performanslı bir aksesuar. Kablosuz özgürlüğünü sunan, saf ses teknolojisi ile gerçek müziği yanı başınıza getiren bir ürün. Yüksek çözünürlük lü ses sınıfına dahil. Kulaklık başlığında bulunan dokunmatik kontroller sayesinde işinizi rahatça halledersiniz. Müthiş bir dinleme deneyimi sizi bekler. 4Hz-100KHz aralığındaki tüm sesleri kolayca işitirsiniz. Hi-Res Audio ses teknolojisiyle CD’den daha gerçek sesler duyabilirsiniz.

Aktarım kolaydır. NFC teknolojisi ile tek dokunuşla hızlı bağlantı ve dinleme parmaklarınızın ucundadır. 30 saate kadar pil ömrü mevcuttur. Gün boyu dilediğiniz kadar müzik dinleyin. Kablosuz şarj ile tekrar doldurun. En güçlü ritim leri algılamanız için LCP diyafram ile 40mm sürücü yerleştirilmiştir. Dijital ses geliştirme motoru sizin için en iyi müziği yansıtır. Dahili mikrofonu sayesinde eller serbest görüşmeler yapabilirsiniz. Yürürken ya da arabada telefonla konuşun. Dokunmatik sensörüy le ses kontrolünü yapın. En küçük akustik detayları duyun. Kulaklık başlıkları kulağınızın şeklini alarak sıkıca kavrar. Rahat ve şıktır.

Ergonomik tasarımlı Sony kulaklığı kolayca katlayıp her yere sığdırabilir ve taşıyabilirsiniz. 24 ay garantili Sony MDR-1ABTB Wireless Bluetooth mikrofonlu kulaklık, 24 ay garantili bir üründür. 1.2 metre kablo uzunluğu vardır. Kulaklıkta yeni geliştirilmiş LDAC codec bulunmakta. Her parçanın ruhunu yakalayan ileri ses teknolojisi, karşınızda konser veriliyormuş gibi bir his uyandıracak. Kablolu bağlantıyla müzik dinlerken 100 kHz’e kadar en geniş ses aralığında müzik dinleyin. Derin alçak tonları yakalayın. Ses seviyesi alçakken bile orijinal sesleri hissedin. Büyük havalandırma delikleri ritmik güçlü bas seslerini yakalar. Vokaller ve diğer tonlardaki hassas sesleri en iyi şekilde yansıtır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons