Sony Nextep Yeni Nesil Bilgisayar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sony Nextep Yeni Nesil Bilgisayar

tarafından 17 Haziran 2016 Cuma

 

Yeni Nesil Bilgisayar: Sony Nextep

Yeni nesil bilgisayar teknolojisi ve tanıtımları yapılan yeni nesil bilgisayarlar ileride bizi bambaşka bir dünyanın beklediğini gösteriyor. Başlıkta adından söz ettiğimiz Sonny’nin Nextep isimli yeni nesil bilgisayarı 2010 yılında tanıtılmıştı. Buna göre Sonny firması, bileğe tıpkı bir saat gibi takılabilen Sonny Nextep’i üretti. Ayrıca bu bilgisayar LED dokunmatik ekran özellikleriyle birlikte hologram teknolojisini de bünyesinde barındırıyor. Bilgisayarın bilekten çıkarılarak bükülebilen bir dokunmatik ekranı var. Bu ufak bilgisayarın en büyük meziyeti hologram teknolojisinden etkin bir şekilde yararlanarak görüntüyü dışarı üç boyutlu olarak aktarabilmesi… Bu sayede nerede olursanız olun, bilekliğinizden bir bilgisayar olarak en büyük faydayı sağlayacaksınız.

Nextep Yolu Yarıladı

Zaman hızla geçiyor ve teknoloji her gün biraz daha gelişiyor dediğimizde aslında gelişmiş fakat henüz bize ulaşmamış bir teknolojiden de söz etmiş oluyoruz. Yeni geliştirilen ürünlerin ülkemize ulaşması yılları alabiliyor. Yine de Sonny’nin Nextep ürünü bu yolu yarıladı. Beş sene önce tanıtımı yapılan ürünün 2020 yılında piyasada olacağı duyurulmuştu. Kullanıcıların ürüne ulaşması için beş sene gibi kısa sayılabilecek bir süre kaldı. Ancak büyük ihtimalle bu Avrupalı kullanıcılar için geçerli olacak. Ürünün Türkiye’ye ulaşmasına nereden baksak en az altı sene var. Bileklik tarzında olacağından, alınca zorluk çekmeyelim diye her halükarda iki bin yirmili yılların başlarında elimizde olacak bu ürüne şimdiden alışsak iyi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons