Sony Sanal Gerçeklik Projesi için Stüdyo Açıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sony Sanal Gerçeklik Projesi için Stüdyo Açıyor

Ufuk Atılgan
tarafından 18 Mayıs 2015 Pazartesi
Son günlerde giderek popülerleşen sanal gerçeklik gündemden düşmüyor. Sony sanal gerçeklik projesi Morpheus için stüdyo açmaya hazırlanıyor.
 

Oyun dünyasında popüler bir hale gelen sanal gerçeklik konusu gündemden düşmüyor. Oculus Rift hakkında yayılan fiyat söylentileri ve cihazın Windows işletim sistemi dışında farklı sistemlere destek vermeyeceği haberleri ile piyasa tekrar canlanmış durumda.

Oculus Rift’in Windows dışında hizmet vermeyeceğinin açıklanmasından sonra Sony cephesinden ilginç bir adım atıldı. Sony yaptığı açıklama ile sanal gerçeklik gözlüğü Morpheus için yeni bir stüdyo kurmaya hazırlandığını ve stüdyonun bu gözlüğe özel olarak oyunlar geliştirilmesi için kullanılacağını duyurdu.

Sony’nin bu kararını açıklamasında ise Oculus Rift hakkında yayılan haberlerin gündemde bomba etkisi yaratması yer aldığı söyleniyor. Rekabet ortamına başarılı bir giriş yapmaya hazırlanan Sony ilerleyen günlerde Morpheus hakkında daha detaylı bilgiler vereceğini de açıkladı.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons