Sony Tablet Satışını Durdurabilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sony Tablet Satışını Durdurabilir

Tufan Yıldız
tarafından 4 Şubat 2016 Perşembe
Dünya teknoloji devlerinden Sony, yetkili bir mağazasının çalışanın aktardığı bilgilere göre Mart ayından itibaren tablet satışlarını durdurabilir.
 

Dünya teknoloji devlerinden Sony, yetkili bir mağazasının çalışanın aktardığı bilgilere göre Mart ayından itibaren tablet satışlarını durdurabilir.

Sony mağazalarındaki tanıtım materyalleri, firmanın mevcut tablet modellerinin satışlarını Mart ayının başında sonlandırabileceğinin ipucunu veriyor.

Bir Sony mağaza yöneticisi, blog’unda yaptığı bir paylaşımda Wi-Fi tabletlerin durdurulabileceğini söyledi. Yöneticiye göre Sony’nin amacı, önümüzdeki aylarda çıkacak yeni ürünlere yer açmak. Japonca sayfanın çevirisinden Mart 2016 itibariyle üç ürünün satışının durdurulacağı anlaşılılıyor.

Sony’nin en son tableti, geçen sene Mart’ta tantılan Xperia Z4 Tablet olduğundan firmanın tablet serisini yenilemek istemesi şaşırtıcı değil. Sony’nin 22 Şubat’ta MWC 2016’da bir basın konferansı düzenleyeceği biliniyor. Yeni bir telefon tanıtılmasını beklemediğimiz için göreceğimiz yenilik, yeni bir Xperia tablet olabilir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons