Sony Xperia Z Serisi için Android Lollipop Müjdesi! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sony Xperia Z Serisi için Android Lollipop Müjdesi!

Ufuk Atılgan
tarafından 10 Mart 2015 Salı
Android 5.0 Lollipop güncellemesinin çıktığı tarihten beri cihazlara gelmesi konusunda sürekli bir belirsizlik yaşanıyor. Ancak Sony'nin Twitter hesabından paylaştığı haber ile bu belirsizlik sona ermiş durumda.
 

Xperia Z serisi için Android Lollipop güncellemesinin geleceğine kesin gözüyle bakılıyordu. Pek çok kişi Xperia Z serisi dışındaki cihazların Android Lollipop güncellemesi alamayacağını düşünüyordu.

Twitter üzerinden kullanıcıların atmış olduğu tweete Sony cephesinden verilen cevap Android Lollipop güncellemesi bekleyen kullanıcıları son olarak hayal kırıklığına uğratmıştı.

Fakat Sony, atmış olduğu bu olumsuz tweetinin içinde Android 5.0 Lollipop güncellemesinin Xperia Z serisine geleceğini de duyurdu.

Atılan tweet ile birlikte Xperia Z serisine Android Lollipop güncellemesi geleceği kesinleşirken, MWC 2015’de tanıtılan E4g modeline ise gelmeyeceği belli oldu.

Apple, Samsung, LG ve HTC gibi dişli rakiplere sahip olan Sony’nin bu hamlesini Xperia Z serisini daha da yaygınlaştırmak adına yaptığı düşünülüyor. Fakat kullanıcılarının yoğun eleştirisine maruz kalan Sony, Z serisinden beklediği geri dönüşü sağlayamazsa rakiplerinin gerisine düşebilir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons