SONY Z5’de Farklı Özellik Kullandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

SONY Z5’de Farklı Özellik Kullandı

Tufan Yıldız
tarafından 25 Aralık 2015 Cuma
SONY uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni modeli olan Sony Z5 modelini kullanıcılarına sundu. Sony Z5 Piyasalar da fırtına gibi eserken, fiyatı da aslında ilk etap için uygun geldi. Bazı Sony severler ve uzmanlar aslında Sony Z5 modelinde daha fazlasını bekliyordu. Ama Sony zaten her modelinde birkaç değişim yaparak piyasaya bu şekilde telefon çıkarıyor.
 

SONY Z5’de Farklı Özellik Kullandı

SONY uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni modeli olan Sony Z5 modelini kullanıcılarına sundu. Sony Z5 piyasalar da fırtına gibi eserken, fiyatı da aslında ilk etap için uygun geldi. Bazı Sony severler ve uzmanlar aslında Sony Z5 modelinde daha fazlasını bekliyordu. Ama Sony zaten her modelinde birkaç değişim yaparak piyasaya bu şekilde telefon çıkarıyor. Sony Z5 modeli ilk tasarımıyla dikkat çekti. Kapak tasarımı ve yan tasarım olarak diğer modellerine oranla değişim söz konusu. Kamera çevresi de değişti. Kameranın etrafında dairesel olan çizimler yer alırken, aynı zamanda kamera boyut olarak da değişti. 2.799 TL Türkiye satış fiyatı var. Bazıları bu fiyata iPhone alırız gibi yorumlar yapıyor. Ama, Sony kendi seviyesinin üzerine çıkan bir model yaptı. iPhone ve Sony zaten bir birinden tamamen farklı olan modeller.

SONY Z5 4K 5.5 inç ekran özelliğiyle geldi. Diğer telefonlarda henüz olmayan bu özellik, Sony markasını zaten ayırıyor. 4K çözünürlük kalitesi ve 5.5 inç ekranın da piksel olarak diğer modellerine göre daha canlı olması, markanın ne kadar büyük bir iş çıkardığınız gözler önüne seriyor. Kamera sayesinde videoları 4K çözünürlük kalitesi ve resimleri de aynı şekilde canlı olarak görmek mümkün. SONY Z5 modelin de, kamera olarak “ Odaklanmalar da sıfır sıkıntı ve piksel olarak daha yüksek çözünürlük kalitesi” gibi değişen özellikler de hemen göze çarpıyor.

3430 mAh batarya özelliği, diğer modellerin de olmayan bir özellikti. Batarya gücü olarak da mükemmel bir performansı zaten marka size sunuyor. Akıllı telefon piyasasında olmayan özellik 4K teknolojisini getirerek, telefonla birleşmesini sağlayan Sony, bu açıdan diğer modellere de fark atmakta.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons