Sony’den Bir Yeni Adım Daha | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sony’den Bir Yeni Adım Daha

tarafından 5 Şubat 2018 Pazartesi

 

Sony’den Bir Yeni Adım Daha

Sony’den Bir Yeni Adım Daha başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi açıklayıcı ve görsel olarak sitemizde sunmaktayız.

Sony, 2018’in ilk günlerinde zaten bazı uygun fiyatlı akıllı telefonlar tanıtmıştı. Bu nedenle şirketin kısa süre içinde yeni orta seviye telefonlar tanıtması beklenmiyordu ve dikkatler Sony tarafında Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak yeni Xperia amiral gemilerine yönelmişti.

Fakat Sony’nin tüketicilere ve Sony hayranlarına birkaç sürprizi olabilir. Japon şirket bir aydan kısa süre içinde bir ve birkaç yeni orta seviye akıllı telefon tanıtabilir. Üstelik bu akıllı telefonlardan biri Federal İletişim Kurulu (FCC) tarafından ortaya çıkarıldı bile. Ne yazık ki öğrenebildiğimiz tek şey, cihazın ekran boyutu.

FCC’de listelenen yeni orta seviye Sony Android telefona ait çok fazla detay bulunduğunu söylemek güç. Şu an için elimizdeki bilgiler, cihazın 135x65mm ölçülerinde 5 inçlik bir ekranı olduğunu söylüyor. Ayrıca bu akıllı telefonun bazı söylentilerdeki 3.5mm kulaklık girişi bulunmayan Sony modeli olması beklenmiyor.

Orta seviye Sony akıllı telefonlar ve yeni Xperia amiral gemileri hakkında şu an için elle tutulur bir bilgi yok. Fakat Mobil Dünya Kongresi’ne bir aydan kısa bir süre kaldığını düşünürsek yeni Xperia’lara ait sızıntıların önümüzdeki günlerde sıklaşacağını söyleyebiliriz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons