Xperia Cosmos'a Ait Görüntüler Sızdırıldı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Xperia Cosmos’a Ait Görüntüler Sızdırıldı

Arman Emyan
tarafından 24 Mart 2015 Salı
Sony firmasının fotoğraf ağırlıklı olması beklenen Xperia Cosmos cihazı ile ilgili görüntüler sızdırıldı. Görüntülere göre, Xperia Cosmos'un ön kamerasında flaş yer alabilir.
 

Selfie fotoğrafların bir çılgınlık halini alması ile birlikte akıllı telefon geliştiricileri de bu alanda çalışmalarını geliştirerek karşımıza çeşitli Selfie özelliklerine sahip cihazlar çıkartmıştı. Selfie odaklı cihazlar arasına girmesi beklenen Xperia Cosmos’a ait görüntüler ise bugün ortaya çıktı.

Xperia Cosmos, Selfie odaklı bir cihaz. Ön kamerasında bir adet flaş yer alacak ve kameranın 5 megapiksel olacak. Xperia Cosmos ayrıca Android 5.0 Lollipop ile çalışacak. Orta segmentte kendisine yer bulacak olan cihazda işlemci olarak MediaTek’in kullanılacağı söyleniyor.

Şimdilik cihazın donanımsal özellikleri hakkında herhangi bir bilgi yer almıyor. Fakat orta seviye olacağı bilinen cihazın özellikle kamera ve fotoğraf açısından kullanıcıları tatmin etmesi bekleniyor. Selfie odaklı bu yeni cihazı merakla bekliyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons