Bu Mesaj WhatsApp'da Çığ Gibi Büyüyor! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Bu Mesaj WhatsApp’da Çığ Gibi Büyüyor!

Tufan Yıldız
tarafından 12 Eylül 2013 Perşembe
Dünyanın en popüler mobil mesajlaşma hizmeti WhatsApp'da kullanıcıların arasında gönderilen 10.yıl mesajı çığ gibi büyüyor. Detaylar haberimizin devamında.
 
whatsapp

Dünyanın en popüler mobil mesajlaşma servisi olan WhatsApp’da kullanıcılar arası gönderilen 10.yıl mesajı çığ gibi büyüyor. Kullanıcıların birbirine attığı mesaj hemen hemen her WhatsApp kullanıcısına gelmiş durumda.

Ayrıca kullanıcıların birbirlerine yollamış olduğu bu mesaj popüler sosyal ağ Twitter’da Trending Topic’de uzun bir süredir zirvede bulunuyor. Fakat kullanıcıların arasında mesaj her ne kadar da yayılmış olsada WhatsApp, mesajda yazılanların hiç birisini doğrulamıyor. WhatsApp kullanıcıları arasında yayılan mesaj ise şöyle;

Whatsapp 10. yılını kutluyor
Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesaji WhatsApp kullanıcısı 10 arkadaşınıza illettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz WhatsApp kullanma hakkını kazanacaksınız.

Inandırıcı gelmedimi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz: www.whatsapp.com

Mesajınız 10 WhatsApp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmış olacaksınız tebrikler!!

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons