Haftalık Gündem | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Haftalık Gündem

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

Haftalık Gündem Konuları ve Sosyal Medya

haftalik-gundem

Fonksiyonu Gündem oluşturma konusunda son derece etkili kullanım yöntemlerinden olan sosyal medya kanalları haftalık gündem konularını da yapılan paylaşımlarla oluşturarak bu alanda faaliyet gösteren tüm kullanıcıların anında tüm bilgileri almasına olanak sağlamaktadır. Teknolojik ürünler her gün yeni bir seçenekle ortaya çıkması bu alanda yapılan seçeneklerinde çeşitlenmesini arttırmakla kalmayıp sosyal medya çılgınlığı sayesinde artık saklı gizli nedir ,nasıl yapılır diye kişiler birbirlerine soru bile sormadan doğrudan internet ortamında web siteleri yayınları sayesinde tüm detaylarını öğrenmektedirler.

Aslında birazda insanlar arasında mesafe oluştura sosyal medya her gün yenisi çıkan akıllı telefon kullanıcılığı yüzünden eller ekranlarda gözler sosyal medya haftalık gündem paylaşımlarında alıp başını giden bir uğraşı hali almıştır. Teknolojik ürünler olarak casper her gün yeni bir modelle apple her gün yeni bir akılı telefon seçeneği ile conan her gün yeni bir yazıcılar veya tarayıcılar seçenekleri ile piyasaya sürülürken takip etmekte facebook sayfalarına kalmaktadır. Bu gün bilim konusunda gerçekleşen tüm gelişmeler teknolojik ürünler vasıtası ile ortaya çıkarılmaktadır. Yapılan inceleme ve karşılaştırma çalışmaları ortaya çıkarılan yeniş programlama teknikleri ile veri elde etme konusunda hızlı ve çözünürlüğü yüksek dijital ürünler sayesinde net bilgiler elde edilmektedir.

Sosyal medya günümüzde kullanım aşaması olarak akıllı telefon ekranlarında sürekli açık ve takipte olunması her haftalık gündem paylaşımın kullanıcılar arsında değerlendirmeler yapılarak yaygınlaşması özellikle teknolojik ürünlerin ayrı reklam yapılmasına gerek kalmadan reklam olayını buradan halletmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle turkcell, avea, ttnet,telekom gibi operatör çalışmaları yapan kuruluşların ,iletişim konusunda ve akıllı telefon seçeneklerini kullanıcılarına birbirinden üstün kampanyalar ve tarifeler yardımı ile satış yapmaları bu konuda seçenekleri arttırmaktadır. Akıllı telefon markalarından samsung, nokia, sony, general mobile, apple günümüzde ellerden düşmeyen teknolojik ürünler olarak sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons