Instagram Mesaj Özelliği Güncellendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Instagram Mesaj Özelliği Güncellendi

Ufuk Atılgan
tarafından 3 Eylül 2015 Perşembe
Fotoğraf ve video paylaşım platformu olan Instagram'ın direkt mesaj özelliği ufak bir güncelleme ile birlikte yenilendi.
 

Sosyal bir platform olarak hizmet vermekte olan Instagram, fotoğraf ve video paylaşımlarını bir adım daha öteye taşıyarak kullanıcıların birbirleri ile iletişim kurabilmeleri için direkt mesaj özelliğini geçtiğimiz aylarda aktif etmişti.

Instagram’ın mesajlaşma özelliği sayesinde kullanıcılar birbirleri ile yazışabiliyor ve doğrudan özel fotoğraflarını birebir paylaşabiliyorlardı.

Instagram’ın resmi blog sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte direkt mesajlaşma uygulamasının artık akış ekranında takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarına tek bir tıklama ile ulaşılabilmesinin mümkün olduğu duyuruldu.

Kullanıcılar beğenmiş olduğu bir fotoğrafı daha önce arkadaşları ile paylaşabilmek için fotoğrafın altına arkadaşlarını etiketliyor ya da ekran görüntüsü alarak arkadaşlarına bu görüntüleri gönderiyorlardı. Yeni özellik sayesinde artık fotoğraf paylaşmak daha keyifli ve pratik bir hale gelecek.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons