İnstagram’da Nasıl Fenomen Olunur? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İnstagram’da Nasıl Fenomen Olunur?

Tufan Yıldız
tarafından 30 Aralık 2015 Çarşamba
New York Times yazarı nickbilton, “ilginç resim atanın takipçisi olur” diyor. Bu söz de İnstagram’da nasıl fenomen olunur, sorusuna güzel bir cevap olmakta. Çekilen resimlerin yüklenme zamanı da önemli bir konudur. Resimlerinizi biriktirip yüklemek yerine, resimleri belirli bir zaman aralığında yükleyin.
 

İnstagram’da Nasıl Fenomen Olunur?

İlginç resimler daha çok takip edilir. Bu nedenle hikayesi olan ve size özgü resimler çekip yükleyin. Instagram’da 39 bin takipçisi olan New York Times yazarı nickbilton, “ilginç resim atanın takipçisi olur” diyor. Bu söz de İnstagram’da nasıl fenomen olunur, sorusuna güzel bir cevap olmakta. Çekilen resimlerin yüklenme zamanı da önemli bir konudur. Resimlerinizi biriktirip yüklemek yerine, resimleri belirli bir zaman aralığında yükleyin.

Çekeceğiniz resimlere size fikir vermesi açısından Instagram’ın “popüler resimler” bölümüne bakmanızda fayda vardır. Beğenilen resimleri taklit etmeyin. İnstagram’ın analiz servisi Statigr üzerinden hangi resminiz ne kadar çok beğeniliyor, takip edebilirsiniz. İnstagram kullanıcıları da hashtag kullanmayı çok seviyorlar. Resimleri etiketlemekle daha çok kişinin o resmi bulabilmesi sağlarsınız. Siz de paylaşımlarınızı etiketlemek ve kategorize etmek için hashtag kullanabilirsiniz.

Webstagram’den de hangi hashtaglerin popüler olduğunu öğrenebilirsiniz. Sosyal medyanın gücünü kullanmak ve bir topluluğa ait olmak istiyorsan veya kendi topluluğunuzu oluşturmak istiyorsanız bir yerlerden başlayın ve beğendiğiniz fotoğrafların sahiplerini takip edin. İşin püf noktası budur. Diğer kullanıcıların ilgisini çekecek en basit yol onların çektikleri fotoğraflara yorum yapmak veya fotoğrafları beğenmektir. Ama her fotoğrafa yorum yaparak da işi abartmayalım ve “istenmeyen kişi” haline gelmeyelim. İnstagram’da nasıl fenomen olunur, konusuna açıklık getirmeye çalıştık.


Toplam 2 Yorum Var

  1. Evet herkesin olmak istediği bir durum ki bu genelde lise tayfalarının daha fazla istediği bir durum 🙂 takipçi arttırma siteleri kullanılarak biraz tanimadiğiniz kişileri ekleyerek birden hiç yapılmamaiş veya siradişi paylaşimlarla bu iş yapıla bilir 🙂

  2. sevim dedi ki:

    ModaSky ile çok rahat popüler olabilir siniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons