İOS Kullanıcıları İçin İnstagram’da Çoklu Hesap Açma Devrimi! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İOS Kullanıcıları İçin İnstagram’da Çoklu Hesap Açma Devrimi!

Tufan Yıldız
tarafından 7 Şubat 2016 Pazar
Geçtiğimiz aylarda Android platformuna gelen İnstagram'da çoklu hesap açma özelliği artık İOS kullanıcıları için de aktif. Henüz beta aşamasında olan özellik sınırlı sayıda kullanıcıyı kapsıyor. Çok yakında tüm kullanıcılar için hayata geçecek bu özellik için Android'de olduğu gibi herhangi bir gereksinim de yok.
 

Geçtiğimiz aylarda Android platformuna gelen İnstagram’da çoklu hesap açma özelliği artık İOS kullanıcıları için de aktif. Henüz beta aşamasında olan özellik sınırlı sayıda kullanıcıyı kapsıyor. Çok yakında tüm kullanıcılar için hayata geçecek bu özellik için Android’de olduğu gibi herhangi bir gereksinim de yok.

Instagram üzerinde birden fazla hesaba sahip olmak isteyenler iOS kullanıcıların bu hayali sonunda gerçek oluyor. Popüler fotoğraf paylaşma platformu uzun süredir beklenen birden fazla hesap yönetme özelliğini kullanıma sunmaya yönelik ilk adımını attı. iOS üzerinden kullanıcılara sunulan özellikle birlikte şu aşamada yalnızca sınırlı sayıdaki iPhone kullanıcıları Instagram’da çok sayıda hesap açıp yönetebiliyor.

Instagram geçtiğimiz Kasım ayında Android uygulaması üzerinde çoklu hesaba oturum açma ve gönderi tamamlandığında geri ve ileri gitme gibi özellikleri kullanıma sunmuştu. Android üzerinde söz konusu özelliklere kavuşmak için bir APK indirmeniz gerekiyordu. Fakat iOS üzerinde yeni sunulan bu özellik için böyle bir gereklilik söz konusu değil.

Henüz sınırlı sayıda kullanıcının yararlandığı çoklu hesap desteğinin halen test aşamasında olduğu söylenebilir. Yakın bir zamanda bu desteğin bütün iOS kullanıcılarını da kapsamasını bekliyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons