Müzisyenler için YouTube Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Müzisyenler için YouTube Geliyor

Arman Emyan
tarafından 17 Mart 2015 Salı
Müzik ile amatör olarak ilgilenen ve kendisini bu alanda geliştirmek isteyenler için YouTube for Artists yakında yayına geçiyor.
 

YouTube platformunda bugüne kadar paylaştığı videolar ile popülerliği yakalayan sayısız müzisyen yer alıyor. Basit bir gitar kaydı ya da amatör bir video klip ile başlayan müzisyenlik hayatını milyonlarca kişiye hitap edecek seviyeye YouTube sayesinde getiren insanlar bulunuyor.

YouTube’un yeni uygulaması YouTube for Artists ise genç yeteneklerin kendilerini daha iyi tanıtabilmelerini sağlayacak. Uygulama hakkında henüz tam olarak bir bilgi paylaşılmamasına rağmen, geleceği parlak gözüken müzisyenlerin kendileri hakkında bilgileri YouTube platformu üzerinde paylaşabilecekleri söyleniyor.

Ayrıca YouTube, izlenme sayıları yüksek olan ve başarılı olan müzisyenlerin kanallarının ve videolarının tanıtımlarına yardımcı olacak. Böylelikle amatör müzisyenler YouTube sayesinde kariyerlerini daha hızlı yükseltebilme şansını yakalayabilecekler.

YouTube 360 video özelliğini kısa bir süre önce hayata geçiren YouTube’un bu hamlesi ile birlikte tekrar gündeme gelmesi bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons