Sosyal Medyadan Haberler | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sosyal Medyadan Haberler

tarafından 2 Kasım 2016 Çarşamba

 

Sosyal Medyadan Haberler

Son yıllarda teknolojik ürünlerin artmasıyla daha yeni şeyler yapmaya başladık. Özellikle sosyal medyadan haberler alınması son zamanlarda insanları daha çok internete bağlayan sebeplerden biri olmuştur. Bildiğimiz gibi teknolojiye ayak uydurmak artık çok kolay olmuştur. Özellikle ileri yaşlara gelmiş insanların bile facebook, instagram ve hatta twiter kullandıklarını görüyoruz. Fotogaleri oluşturmaları ve bunu arkadaşlarıyla paylaşmak eskiye göre büyük bir ayrıcalıktır. Aslında bu yüzden artık dünyaya faklı bakma zamanı olduğunu bilmemiz gerekir. İnternet ile büyük gelişmeler yaşamak için her şeyi kolayca halletmek için insanların artık bu teknolojik ürünlere olan ilgilerinin artması güzel bir olgu haline gelmiştir.

Gelişen dünyamıza en büyük etkisi her zaman teknoloji olmuştur. Şimdiye kadar olan değişime rağmen en çok ilgi çeken teknoloji çağı olmuştur. İnsanların hayatları değişiyor Bildiğimiz gibi eski zamanlarda insanların uzak yerlerde birbirleri ile haberleşmeleri çok zor oluyordu. Bu zorluklar insanların birbirlerine olan bağlılığını çoğu zaman koparabiliyordu. Ama artık insanlar uzun yıllar görmediği ulaşamadığı insanlara internet aracılığıyla kolayca ulaşabiliyor ve bunun yanı sıra bir de seslerini duyup görüntülü konuşmalar yapabiliyor. Teknolojik aletlerin gelişimi ile insanların iletişim güçleri daha da artmış oldu.

Bunun yanı sıra gençlerin de internette sıkılmadan zaman geçirmeleri sosyal medyadan haberler alarak neler olup bittiğini hemen öğrenebilme durumuna ulaşmış oluyor. Gençlerin kurdukları sosyal medya grupları sayesinde toplanıp geziler ya da etkinlikler hazırlayabiliyorlar. Ya da hiç tanımadığı insanlarla yeni arkadaşlıklar kurmak gibi sosyalleşmeler gerçekleştirmek mümkündür. Sevdiklerimize davetiyeler gönderebiliriz Son zamanlarda sosyal medyadan haberler bölümünde inceleyeceğimiz yeni konulardan biri de gelişen medyada yapılan değişikliklerdir. Bu değişimler arasında sosyal medyadan özel olarak hazırlanmış düğün, nişan ve ya bunun gibi özel günlerin davetiyeleri paylaşılan bazı detaylardır. Bu özelliklerin yanı sıra evlendiğini nişanlandığını ve hatta nerede ne yaptığını bile bildirim yoluyla haber vermek mümkün olmaktadır.

Hızla değişen dünyanın bu kadar kolay yollardan ulaşma imkânının olması yönünden kendimizi şanslı hissedebiliriz. Bunun yanı sıra insanlar artık internetten arkadaşlık kurarak belki de büyük arkadaşlıkların sonunda birbirine değer veren insanları ortaya çıkıyor. Bu konuda tanışıp evlenen çok sayıda insanda bulabilirsiniz. Son zamanlarda insanların birbirlerine karı yaşadıkları şeyi aynı şehirde bulmayabiliyorlar. Bambaşka bir şehir hatta bambaşka bir ülkeden bile insan tanımak mümkündür. Bu arkadaşlıklar okullarda ya da yaşadığımız mahallede olduğundan daha önem verecekleri bir arkadaşlığa sahip olmaktadır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons