Twitter ile Foursquare Anlaşma Yaptı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Twitter ile Foursquare Anlaşma Yaptı

Ufuk Atılgan
tarafından 25 Mart 2015 Çarşamba
Popüler sosyal ağ platformu Twitter, Foursquare ile yeni bir anlaşmaya imza attı. Anlaşmanın detayları haberimizde yer alıyor.
 

Popüler sosyal paylaşım sitesi Twitter, son dönemlerde sıklıkla karşılaştığımız ortak çalışmakta olan mobil platform uygulamaları arasına bir yenisini daha ekledi.

Uzun süredir kullanılan ve atmış olduğunuz tweet’e konumunuzu bildirmenizi sağlayan Twitter, konum bildirme uygulamaları arasında en popüleri olan Foursquare ile işbirliği yaptı.

Mevcut sistemde şehir ve mahalle gibi detayları tweet’iniz ile birlikte paylaşabilmeniz mümkün oluyorken, yeni sistem ile birlikte artık yer bildirimlerini daha kapsamlı bir şekilde kullanabileceksiniz.

Bazı kullanıcılar için pek önemli olmayan bu değişiklik ve anlaşma, Twitter üzerinden yer bildirimi yapmayı sevenleri fazlasıyla memnun edecek gibi gözüküyor.

Aynı zamanda Twitter’ın yaptığı resmi açıklamaya göre, Foursquare ile yapılan bu anlaşma sonucunda yeni servislerin de kısa bir süre içerisinde geleceği bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons