Whatsapp Ve Teknoloji | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Whatsapp Ve Teknoloji

tarafından 30 Ağustos 2016 Salı

 

Whatsapp Ve Teknoloji

 

Whatsapp-Ve-Teknoloji

Günümüzün en çok kullanılan uygulaması Whatsapp. Küçükten büyüğe herkesin vazgeçemediği uygulamanın bu kadar tercih edilmesinin nedeni de herhangi bir ücretinin olmaması. Hiçbir ücret ödemeden mesajlaşabiliyor, arama yapabiliyor, fotoğraf gönderebiliyor, video atabiliyor ve ayrıca ses kaydı yollayabiliyorsunuz. Bunların dışında belge yollayabiliyor, konumunuzu atabiliyorsunuz. Tamamı ücretsiz. İster özel olarak sohbet edin, ister grup kurup birçok kişiyle sohbet edin. Whatsapp bize bu imkanları sunuyor. Uluslar arası görüşmelerinizde ekstra bir ücreti de yok.Her ülkeden insanlarla sanki yanınızdaymış gibi anlık mesaj laşa biliyorsunuz. Tabi ki bunun için internet bağlantınız olması gerekiyor. Wifi , 4G ,3G,2G bağlantılarıyla sadece internete bağlanmanız yeterli.

Whatsapp uygulamasını kullanmak için herhangi bir oturum açmanıza gerek yok.Her zaman bağlısınız.Oturum açma ve kapama derdinizin olmadığı gibi şifre derdiniz de yok. Tek yapmanız gereken internetinizi bağlayıp whatsapp uygulamasına tıklamak. Whatsapp kolaylık demektir.Günümüzde telefonlarımız elimizden düşmüyor.Gün içinde defalarca mesajlaşıyor, arama yapıyoruz.Bunların hepsi tek bir uygulamada mevcut.İşimizi oldukça kolaylaştırıyor, böylelikle bizim vazgeçilmez uygulamamız haline geliyor. Whatsapp’ın başka özellikleri de mevcut. Son görülme. Karşınızdakinin en son kaçta girdiğini görebiliyorsunuz. Tabi ki bu özelliği kapatabiliyorsunuz da.Durum yazabiliyorsunuz.Ayrıca Whatsapp web özelliğiyle de uygulamanızı bilgisayarınıza da bağlayabiliyorsunuz.Bilgisayarınızdan sohbetinizi yapabiliyorsunuz. Android ve ios işlemcilerinin olduğu her telefona bu muhteşem uygulamayı indirebiliyorsunuz. Sms artık çok kullanılmıyor çünkü işimizi pek görmüyor.Ancak whatsapp her an yanımızda. Günümüzün büyük bir zamanını bu uygulamada kullanıyoruz.Engelleme özelliği de mevcut.Rahatsız olduğumuz kişileri tek tuşla engelleyebiliyoruz.Bu özellikte diğer özelliklerde olduğu gibi oldukça kolay.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons