YouTube Çocuklara Özel Uygulama Hazırlıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

YouTube Çocuklara Özel Uygulama Hazırlıyor

Ufuk Atılgan
tarafından 22 Şubat 2015 Pazar
YouTube, yalnızca çocukları hedefleyen ve onlara uygun içeriklerin yer alacağı YouTube Kids uygulamasını Android platformu için yayına sokmaya hazırlanıyor.
 

Ünlü video paylaşım sitesi YouTube, önümüzdeki günlerde yalnızca çocuklara yönelik içeriklerin yayınlanacağı farklı bir mobil uygulama yayınlamaya hazırlanıyor.

Öncelikle sadece Android platformu için aktif olacak olan uygulama, YouTube üzerinde yer alan ve çocuklar için tehlikeli olabilecek tüm içerikleri engelliyor.

YouTube Kids adı verilen uygulamadan sorumlu olan iism Shimrit Ben-Yair, ailelerin YouTube’u çocuklar için daha uygun bir hale getirmeleri yöndeki talepleri göz önünde bulundurduklarını ve YouTube Kids uygulamasını böylelikle hayata geçirme kararı aldıklarını açıkladı.

Çocuklar için içeriğin filtrelenmesi dışında kullanımının da oldukça basitleştirilmiş olarak piyasaya çıkması beklenen YouTube Kids, içerisinde aile kontrolüne imkan tanıyan bir zamanlayıcı özelliği de barındıracak.

Ufak çocukların kullanımı için büyük görsellerin ve sesli arama özelliklerinin de kullanılacağı YouTube Kids uygulaması, 23 Şubat tarihinde yayınlanacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons