YouTube Ücretli Üyelik Sistemi Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

YouTube Ücretli Üyelik Sistemi Geliyor

Arman Emyan
tarafından 10 Nisan 2015 Cuma
YouTube'un yakın bir zaman içerisinde ücretli üyelik sisteminin geleceğinin sinyalleri gözükmeye başladı. Ücretli YouTube üyelikleri ile ilgili detaylar haberimizde.
 

YouTube platformu geçtiğimiz günlerde müzik tabanlı Music Key hizmeti ile gündeme gelmişti. Mevzu bahis hizmetini ücretli olarak sunacağı söylentileri ise hızlı bir şekilde ortamlara yayılmıştı. YouTube bugün ise farklı bir konu ile tekrar gündeme geldi. YouTube videolarında yer alan reklamları geçebilmeniz için 5 saniye kadar bir süre beklemeniz gerekiyor. YouTube’un bu reklamlarını görüntülemek istemeyen kullanıcılar için ise, ücretli üyelik sistemini hayata geçireceği söyleniyor.

YouTube’un bu tür reklamlarından kurtulmak isteyen kullanıcılar Aylık ve Yıllık olarak ödeme sistemine dahil edilerek “Premium” üye sıfatını alacaklar. Böylelikle videolarda yer alan reklamlar ortadan kalkacak ve Music Key hizmetlerinden de yararlanabilecekler.

Bloomberg’in haberine göre Google, içerik sağlayıcılarına bu konu hakkında e-posta göndermeye başlamış durumda ve içerik üreticilerinin reklamsız sözleşmelerini kabul etmeleri için yeni bir sözleşme göndermiş durumda. Yakın bir zaman içerisinde artık YouTube’da birtakım videoları izleyebilmek içinde ücret ödememiz gerekebilir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons