YouTube Yeni Bir Rekora Daha İmza Attı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

YouTube Yeni Bir Rekora Daha İmza Attı

Ufuk Atılgan
tarafından 8 Eylül 2015 Salı
YouTube çeşitli rekorlar kırmaya devam ediyor! Yeni gelen bir habere göre bir YouTube kanalının 10 milyar defa izlenerek rekor kırdığı açıklandı.
 

Dünya çapında popüler bir hale gelen yeni nesil televizyon olarak adlandırılan YouTube, aynı zamanda insanların para kazandığı bir platform haline de geldi. Her gün giderek daha da fazla büyümeye devam eden YouTube, önceki dönemlerde kullanıcıların yüklemiş oldukları videolar üzerinden para kazanmaları gibi bir sistem aktif etmişti.

Bu sistemin hayata geçmesi ile birlikte pek çok kullanıcı farklı kategorilerde videolar çekerek YouTube’a yükleyip para kazanmaya başladılar. Bu kategoriler arasında ise en popüler olanları oyun kanalları olmuştu.

PewDiePie adlı YouTube kanalı da oyun kategorisinde oldukça popüler bir kanal olarak yer alıyor. 2010 yılında açılan bu kanal giderek popüler bir hale gelerek çeşitli rekorlar kırmıştı.

PewDiePie’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ise kanalın aktif olarak 10 milyar defa görüntülendiği açıklandı.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons