En İyi Laptop Üreticileri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

En İyi Laptop Üreticileri

tarafından 6 Eylül 2016 Salı

 

En İyi Laptop Üreticileri

 

en-iyi-laptop-ureticileri

Üniversiteye giden öğrenci arkadaşlarımıza her zaman yanlarında taşıyabilecekleri bir bilgisayar lazım olmuştur. Derslerde verilen ödevleri, sunumları ve anlatımları en kolay şekilde yapmak için bir laptop sahibi olmak isteyen öğrenciler, bütçelerine göre bir bilgisayar bulmakta sürekli zorlanıyor. Uygun fiyata yüksek performanslı bilgisayar arayan öğrenciler, yanlış seçimler yaparak kalitesiz bilgisayar sahibi olabiliyorlar. Bunun yanı sıra sadece öğrenciler değil, evine bilgisayar almak isteyen insanlar da hemen hemen aynı hatalara düşüyorlar. Bilgisayar alırken mutlaka markalar incelenmeli, fiyatlar karşılaştırılmalı ve performanslara bakılmalıdır.

Bilgisayarın markasına bakarken mutlaka müşteri memnuniyetine bakılmalı. Fiyat kısmında ile bir bilgisayar seçilmeli ve birçok güvenilir sitede tüm fiyatlar karşılaştırılmalı. Fiyatları karşılaştırırken mutlaka garanti kapsamlarına göz atmalısınız. Bilgisayarın sistemsel özelliklerine bakarken de sistem özelliklerinin markalarına dikkat etmek gerekiyor. Örneğin ana kartın hangi markaya ait olduğu, ekran kartının hangi markaya ait olduğu gibi ufak unsurlar da mutlaka incelenmeli. Eğer bir dizüstü bilgisayar almak istiyorsanız, ilk olarak Alıenware markasına göz atmalısınız. Dell firmasının laptop üreten yan markası olan Alıenware, şuana kadar en sağlam ve en performanslı bilgisayarları üretmiş ve üretmeye devam ediyor. Genellikle oyun bilgisayarları üreten firma içerisinde, uygun fiyata normal performanslı bilgisayarlar bulmak da mümkün. Birçok kişinin aklına Acer markası da yer alıyor. Acer kendi halinde bir bilgisayar üreticisi olmakla beraber farklı projeler peşinde de koşuyor.

Değişik bilgisayarlar üretmesine rağmen ucuzluğunu ve kalitesini bozmayan Acer, gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Makale ve proje yazma gibi günlük işlemleriniz varsa kesinlikle Toshiba marka dizüstü bilgisayara sahip olmalısınız. Toshiba’nın tüm ürettiği bilgisayarlara göz atılırsa, hepsi gerçekten basit sade ve kullanışlı bilgisayarlar. Ayrıca şekil ve renk olarak da değişiklik uygulayan Toshiba, her zaman tercih edilebilir. Son olarak da Samsung’dan bahsedebiliriz. Samsung sadece telefon üretmiyor ve tüm ev gereçlerini en iyi kalite ile üretebiliyor. Çamaşır makinesi’nden buz dolabına kadar üretim yapan Samsung, telefon gibi laptop alanında da gözü kapalı tercih edilebilir. Projelerin yanı sıra can sıkıntısında rahatlıkla oyun oynayabileceğiniz Samsung bilgisayarlar, size her koşulda eşlik edebiliyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons