Piyasadaki En İyi Tabletler Hangileridir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Piyasadaki En İyi Tabletler Hangileridir

tarafından 31 Ağustos 2016 Çarşamba

 

Piyasadaki En İyi Tabletler Hangileridir

 

Piyasadaki-En-İyi-Tabletler

Tıpkı Android telefonlar gibi bir işletim sistemine sahip olan ve telefondaki işlerimizi bilgisayar ortamındaymış gibi yapabileceğimiz tabletler, günümüzde oldukça yaygınlaştı. Android işletim sistemine sahip olan bu tabletler, sadece telefonlara göre biraz daha geniş çaplı duruşa sahip. Geçtiğimiz günlerde bir ilk gerçekleşmişti ve tabletlere hat takılıp telefon olarak da kullanılabiliyordu. Peki tablet alırken hangi markalara dikkat etmeliyiz ve piyasadaki en iyi tablet marka modelleri hangileridir? Dört çekirdekli bir Fire Os sistemine sahip olan ve uygun fiyatıyla ilgiyi üzerine çeken tabletlerden birisi de Amazon Fire HD 6. Tabletimizin arka kamerası 2MP’dir ve ön kamerası bulunmamaktadır. Ekran boyutu 6 inç olan bu tabletimiz, dediğimiz gibi 4 çekirdekli bir sisteme sahip. Oldukça da geniş bir duruşa sahip olan tabletlerden birisi de EE Harrier Tab’dır.

Harrier, 8 inçlik bir ekrana sahiptir ve Android 5.0 işletim sistemine sahiptir. 8 çekirdeği bulunan bu tabletimiz, arka kamera ve ön kamera olarak da tıpkı bir Android telefon gibi kullanışlı. Arka kamera kalitesi 8MP ve ön kamerası 2MP olan bu tabletimiz, sadece 340 gram ağırlığında. Fiyatında da abartı bulunmayan Harrier, herkesin gözdesi olmuş durumda. Samsung markasından bir örnek verecek olursak, Samsung Galaxy Note Pro 12.2’den söz edebiliriz. Ağırlığı 750 gramı bulan ve 12.2 inç genişliğe sahip olan Pro, Android 4.4 işletim sistemine sahip. Kamera olarak da arka 8MP ve ön 2MP kalitelerini sisteminde barındırıyor. 3GB ram ve sekiz çekirdeğe sahip olan bu tablet, hem telefon hem de bilgisayar görevi görecek güçte. Tablet alırken önerilerimiz haricinde dikkat edilmesi gereken şeyler çekirdek sayısı ve işletim sistemi olacaktır. Bunlara dikkat ettikten sonra Ram kalitelerine ve sırasıyla kamera kalitelerine göz atabiliriz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons