3D Baskı İle Yapılan Tablolar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

3D Baskı İle Yapılan Tablolar

tarafından 17 Kasım 2017 Cuma

 

Tablo kullanmak bir çok kişi için vazgeçilmez aksesuarlardandır. Son zamanlarda kullanılan tablolar genellikle tuval baskı üzerine yapılmış olan tablolardır. Bir çok kişi için bu tablo çeşitleri yapılan araştırmalara göre açık renklerden oluşan tabloların tercih edildiğidir. Tercihe göre renk seçiminin de bu tasarımlar üzerinde yapılabildiği bilinmektedir. Bir çok kişi tarafından kullanılan canvas baskı sistemi ile yapılmış olan tablo çeşitleri de kişiye göre yapılan araştırmalar içinde koyu renklerin dahil edildiği ve soyut resimlerin baskılarının yapıldığı baskı çeşitleridir.

Çocuk odaları için tercih edilen 3d baskı panolarda bir çok kişi için gerekli olan çocuğun odasına mutluluk verecek olan çizgi film karakterlerinin sunumu yapılmaktadır. Bu çeşitlemelerde bir çok kişi için çok büyük karakterler tam bir duvar büyüklüğünde kullanılırken bazı kişiler tarafından da küçük tablolardan birkaç tane tablo birden kullanılması tercih edilmektedir.

Bu tablo çeşitleri içinde mutfak tablosu olarak kullanılan tablo çeşitlerinde bir çok kişi tarafından tercih edilen tablolar üzerinde en fazla tercih edilen tablo resimleri meyve resimleri, sebze resimleri ve şelale resimleri olarak kullanılmaktadır. Salonlarda tercih edilen resim çeşitleri ise güncel olarak araba resimleri çiçek resimleri kadın tabloları ve bir çok renkli doğa resimleri olarak kullanılmaktadır. Resimlerin kullanımı salonlarda koltukların bulunduğu bölümlere konulduğu kadar yemek odası takımlarının bulunduğu bölmelere de konulmaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons