Cihazla Noktasal Tespit Ve Tamiri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Cihazla Noktasal Tespit Ve Tamiri

tarafından 18 Kasım 2017 Cumartesi

 

 

Günümüzde teknoloji ve inşaat sektörü ne kadar gelişmiş olsa da yeni yapı veya yeni yapı fark etmeksizin birçok yapıda tadilat yapılması özelliklede su kaçağı çok büyük sorun olmaktadır. İş yerimizde ya da evlerimizde meydana gelen su kaçakları ve bunların tamiri hayatımızı işlerimizi alt üst ederken hem maddi hem de manevi olarak başımızı gerçekten ağrıtabilir.

 

Su Kaçağı Nasıl Tamir Edilir?

 

Teknoloji ne kadar gelişmiş olsa da birçok kişi hala eski yöntemler ile tamirat ve tadilat yapmaktadır. Yapılarımızda meydana gelen sorunlarda eğer güncel yöntemler kullanılmaz ise tadilat yaptırsak dahi meydana gelen sorunumuz çözülmediği gibi daha büyük sorunlar ile karşılaşmamız kaçınılmaz olabilir.

 

Ev ve iş yerlerimizde meydana gelen su kaçakları gibi sorunlar ile kendimizin mücadele etmesi veya kaçağın olduğu yeri tespit etmemiz neredeyse imkânsızdır. Mesela banyonuzun tabanından su sızıyor bu sizin bir üst kartınızın banyosundan bir kaçak olduğu anlamına gelmeyebilir. Su akışkan bir yapıya olduğu için bulduğu bir aralıktan akarak sizin banyonuzun tavanından sızıntı vermiş olabilir işte bu gibi durumlarda kaçağı tespit etmesi için çağırdınız tesisatçı acemi ya da teknolojiden yararlanmaz ise hem sizin hem de komşunuzun evi berbat olabilir. Bu sebeple tamiratın daha sağlıklı olabilmesi için kaçağın kartal su kaçağı tespiti yöntemi kullanan biri tarafından yapılması en doğru çözümdür.

 

Cihazla Noktasal Tespit ve Tamiri Nasıl Yapılır?

 

Cihazla noktasal tespit ve tamir yapan bir kişi su kaçağı tespiti olabileceği bölgeden tesisata cihaz yardımı ile girerek tesisat boyunca ilerler ve kaçağın olduğu yeri tespit ettikten sonra sadece o belgeyi açarak kaçağın olduğu yeri tamir eder. Bu yöntemi kullanan tadilatçı sadece kaçak olduğu yeri tespit ederek orayı açtığı için evinizde çok büyük bir sorunla karşılaşmazsınız.

 

Geleneksel yöntemler kullanan bir usta çağırdığınızı varsayarsak usta evinize geldiğinde tahmini bir nokta belirleyerek banyonuzun yerindeki fayansları açarak kaçağın olduğu noktayı tespit etmeye çalışacak ve neredeyse tüm banyonuzu kazacak kaçak eğer banyonuzdan ise yine bir nebze şanslısınız. Sadece banyonuz kırılacak eğer başka bir yerdense işte o zaman yandınız bu sefer tüm evi tadilata sokacaksınız. Su kaçağı tespit edilip tamir edildikten sonrada evinize iyi bir fayans ustası almanız gerekecek.

 

Geleneksel ustalar daha uygun fiyat teklif etmiş olabilir ama sonunda size başka maliyetler açabilecek olduğundan dolayı teknolojiyi iyi kullanan bir ustadan yardım alarak işinizi garantiye alabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons