Gelin Topuz Modelleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Gelin Topuz Modelleri

tarafından 20 Kasım 2017 Pazartesi

 

Genç kızlar evlenecekleri günün hayalini çok küçük yaştan beri kurmaya başlarlar. Giyilecek gelinlik, giyilecek ayakkabılar kullanılacak olan düğün salonu her zaman gelin olacak kişinin kafasında tasarlanır ve kafasındaki tasarımı gelinliğine ve tam olarak saç tasarımını belirlemek için kullanır. Gelinlik modası her yıl değişerek en iyi gelinlik moda rüzgarının estiği bilinmektedir. Her yıl farklı modeller ile birlikte değişen gelinlik modelleri gelin saçının da değişimini her yıl olmak üzere kişilere sunmaktadır. Bir kadın için gelin olurken yaptığı saç modeli de oldukça önemlidir. Bu yılın saç modeli genel olarak topuz modeller olarak biliniyor. Ama yine de yapılan saç tasarımlarında gelinliğin modeli de göz önünde bulunduruluyor.

Eğer yeni evlenecek olan genç kızlar için seçim yapmak gerekirse salaş tipi gelinlik dediğimiz tarlatan bulunmayan gelinlik modelleri için seçilen saç tiplerinde topuz modeli kullanılıyor. Fakat bu tip gelinliklerde kullanılan saç stilindeki topuz modelleri salaş olarak tasarlanıyor. Yani eski tip dağınık topuz dediklerimizden. Tarlatanlı klasik gelinliklerde ise sıkı topuzların tercih edilerek rahat bir hava ile üzerine duvak da asılabileceği sanılıyor. Bir çok gelinin tercihi olarak magazin dergilerinde takip edilen ünlü gelinler bu yıl hem toplu model topuzlar hem de dağınık tipli topuzları kullanacak. Seçim aslında tam da olarak gelinliğin seçiminde karar verilirken toplu olmayan saç modelleri bu yıl gelinlik ile birlikte kabul görmüyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons