İnternet Üzerinden Sohbet | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İnternet Üzerinden Sohbet

tarafından 21 Ocak 2018 Pazar

 

Teknolojinin giderek gelişmesi artık internet kullanımını oldukça fazla artırdı. Herkes istediği sürede internet üzerinden sohbet odaları ortamına katılıp kendisi için bir arkadaş bularak sohbet edebiliyor. Güncel sohbetlerin yanı sıra bu ortamlarda isteyen kendisine sürekli arkadaş olabileceği kişiler veya günlük olarak konuşarak içini dökebileceği ve tanımadığı kişiler ile sorunlarını paylaşacak kişiler bulabiliyor. Üstelik açılmış olan bu sohbet odalarını ücretsiz olarak kullanarak istediği kadar süreyi bu ortamda geçirebiliyor. Bu ortamda geçirdiği sürece genel bir isim olarak chat adı veriliyor.

Ülkemizde bir çok kişinin işyerinden, komşuları arasından veya okul hayatında arkadaş bulması çok da kolay olmuyor. Fakat arkadaş ortamı olmayan kişiler tamamen teknolojiye, telefona ve televizyona bağımlı olarak yaşayabiliyor. Bir insan yaşamı için de sürekli televizyona bağımlı olmak ve arkadaşsız kalarak hiçbir şeyini paylaşamamak psikolojik sorunlara yol açabiliyor.

Yalnız kalmanın verdiği sıkıntıları chat ortamında ücretsiz olarak atan kişiler ise işlerine, okul hayatlarına daha mutlu ve umutlu bir şekilde sarılabiliyor. Hatta bu kişilerin internet ortamında konuştukları kişiler nedeni ile aileleri ile de daha iyi geçindikleri görülebiliyor. İnternet sitelerinden en fazla kullanılan sosyal medya platformları ile de iletişime geçilen bu sohbet alanlarında bir çok kişi telefon numarası, mail adresi ve sosyal medya adreslerini paylaşarak tanıştığı yeni kişiler ile sürekli olarak arkadaş kalabiliyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons