iPhone X Satın Almak için 5 Cazip Özellik | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iPhone X Satın Almak için 5 Cazip Özellik

tarafından 11 Ocak 2018 Perşembe

 

Apple iPhone’un 10. yıldönümü ve buna iPhone X deniyor. Teknoloji devinin en yeni aygıtı ucuz değil, ancak içerisinde inanılmaz şeyler var. Özellikle iPhone 8 mi yoksa iPhone X mi satın alacağınızı düşünürken, iphone x özellikleri bilmeniz gereken yeni fonksiyonlarla doludur. İşte ilk beş özelliğe hızlı bir göz atın.

  1. iPhone X Etkileyici OLED Ekran

IPhone X, 2 milyondan fazla piksele sahip renkli bir OLED ekrana sahip. Bu daha etkileyici video oynatma ve daha net metin okuma, anlamına gelir. Daha iyisi, daha geniş bir telefon taşımak zorunda kalmadan daha geniş bir görüntüleme alanı elde etmek full bir ekran var.

  1. iPhone X Yüz Tanıma Özelliği

Yüzünüze baktığında iPhone X otomatik olarak kilidini açmak için sizi tanıyabilir. iPhone X özellikleri arasında olmasına rağmen bunu daha önce Galaxy S8 modelde de gördük, ancak Apple, yüz kilidi ile açmanın 3D görüntüleri daha da güvenli kıldığını söylüyor.

  1. iPhone X Animoji

Yüz tanıma ile bağlantılı olarak biraz eğlence arıyorsanız harika bir özellik. Apple, kendi duygularınızın kısa videolarını oluşturup bunları emoji olarak arkadaşlarınıza ve ailenize gönderebilmenizi sağlayan yeni Animoji tekniği geliştirdi.

  1. iPhone X Kablosuz Şarj

Kablosuz şarjı destekleyen ilk iPhone’lar, iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’tır. Apple’ın seçtiği standart Qi, genellikle çok yavaş, ancak Apple, her sosyal alana kablosuz şarj cihazı getirmek istiyor. Apple, bazı kablosuz teknolojileri mükemmelleştirmeye hala devam ettiğini söylüyor, bu yüzden belki de başlatıldığından çok daha hızlı olacak.

  1. iPhone X Yeni Kameralar

iPhone X, 12 megapiksellik geniş açı lens ve yakınlaştırma için ikinci bir objektife sahip. Şimdi, titreşimsiz videolar, düşük ışıkta geliştirilmiş resimler çekebileceksiniz. Ayrıca, yeni bir “TrueDepth” fotoğraf makinesi, daha profesyonel portre çekimlerini yapabiliyor.

iPhone X ile ilgili diğer haberler için https://www.incehesap.com/blog/iphone-x-in-bilinmeyen-ozellikleri/ sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons